Jak jsme prožili první měsíc ve školce

Září nám uteklo jako voda, poznali jsme nové kamarády, kteří se u nás velmi dobře a rychle zadaptovali a patří jim za to velká pochvala.Naučili jsme se pravidla třídy, která si všichni  pravidelně procvičujeme, protože opakování je pro nás velmi důležité.

Umíme nové písničky, básničky a tanečky, které si rádi v ranním kruhu opakujeme...

Velmi nás také baví dramatizace a tak se často pokoušíme zahrát si naše oblíbené pohádky.

Naposledy jsme hráli pohádku O veliké řepě, kde v hlavním rolích vystoupili Kubík, Kristýnka, Monička, Oliverek P. , Theuška a Stellinka.

Děti také velmi bavilo vyrábění hříbečků a následné "sázení" před naši školku.

Velmi nás zaujala  i muzikoterapeutická indiánská pohádka, kde děti měly možnost se seznámit s ukázkou tradičních hudebních nástrojů kmenů severní a jižní Ameriky.

Datum a čas: 08.10.2017 19:08
Napsal: MŠ Česká