Aktuálně se nacházíte zde

INFORMACE PRO RODIČE

Zahájení školního roku: pondělí 4. září 2023

Co budou děti potřebovat v MŠ:

• pohodlné oblečení do MŠ a na ven (nejlépe tepláčky, legíny- v pase na gumu)

• přezůvky s pevnou patou, NE PANTOFLE a CROCS!

• gumáčky a pláštěnku (nechávejte stabilně v MŠ)

• pyžamko-pro děti, které chodí z MŠ odpoledne (1x týdně dostanou děti pyžamko domů na vyprání)

• případně plyšáčka na spaní, který bude zůstávat v MŠ

• náhradní oblečení- tričko, spodní prádlo, ponožky, tepláčky či legínky- vložte prosím do tašky na háčku v přihrádce Vašeho dítěte

• hřeben

• v zimě rukavice (palčáky) na gumě provlečené a připevněné za poutko u bundy či kombinézy

• náhradní oblečení prosím vložte do textilního sáčku na značce Vašeho dítěte (sáčky budou připraveny v září a jsou majetkem školy)

• rodiče jsou povinni zajistit průběžnou kontrolu a doplnění náhradního oblečení a obuvi dětí dle aktuální potřeby a počasí

• značku Vašeho dítěte naleznete v září na informační tabuli v šatně MŠ

Milí rodiče, všechny věci Vašeho dítěte prosím PODEPIŠTE, usnadníte tak paním učitelkám a dětem práci. Děkujeme :-).

Z bezpečnostních a hygienických důvodů školky prosím nenoste bonbóny a žvýkačky.

Herní prvky na školní zahradě mohou děti využívat výhradně pod dohledem pedagogického pracovníka MŠ.

Těšíme se na Vás a Vaše dítě!